KARGO TAKİP

 

Vermiş olduğunuz ürünler en geç 3 iş günü içerisinde kargoya verilmektedir. Sürat Kargo ile kargolanan ürünleriniz, sipariş verildikten sonra 1-2 iş günü içerisinde elinize ulaşmış olur.

 

Siparişiniz onaylanıp sipariş durumunuz “Kargoya Verildi” olarak gözüktükten sonra sitemiz üzerinden “Hesabım” sayfasına girerek kargonuzun nerede olduğunu takip edebilirsiniz. Kargoya verildiği zaman sipariş durumunuz kargoya verildi olarak gözükür ve kargo takip numaranız ile beraber "siparişiniz kargoya verildi" olarak tarafınıza mail gönderilir. 
 

Aynı zamanda tarafınıza iletilen takip numarası ile Sürat Kargo web sitesi üzerinden gerekli takibi yapabilirsiniz.

 

“Kargoya Verildi” ibaresi gözükmesine rağmen takip numaranız görünmüyorsa veya mail olarak takip numaranız ulaşmadıysa, manuel olarak kontrol edebilmemiz için WhatsApp destek hattımızdan bize ulaşabilirsiniz. (539 436 6844)

 

Sipariş tesliminde evde bulunmamanız durumunda siparişiniz size en yakın kargo şubesinde bekletilir. Ürününüzü en kısa zamanda gidip almanız gerekmektedir, aksi halde tarafımıza geri döner ve tekrar istemeniz durumunda yeniden kargo ücreti tahsil edilir.