BİZ KİMİZ?


www.hobisandigi.com, 2017 yılında kurulmuş bir e-ticaret sitesidir. Kadın aksesuar & giyim ürünleri ve el yapımı ürünlerden oluşan sitemiz, anne-kız tarafından hazırlanmıştır.

 

El yapımı ürünlerin hepsi stilist anne elinden çıkmıştır. Diğer ürünler farklı yerlerden temin edilmiş ürünlerdir, bu ürünleri sizlere www.hobisandigi.com güvencesi ile ulaştırıyoruz.

 

Diğer ürünler, çeşitli markalar olduğu için ürün markalarını sitemizde yazamıyoruz; ancak bizimle iletişime geçmeniz durumunda her konuda size detaylı bilgi sağlıyoruz.

 

El yapımı ürünlerin fotoğraflarının çekimleri bizlere aittir. Diğer ürünlerde ürünü birebir gösteren fotoğraflar kullanılmıştır. Sipariş vermeden önce daha detaylı fotoğraf istemeniz durumunda bize WhatsApp destek hattımızdan ulaşabilirsiniz. (539 436 6844)

 

Sipariş üzerine kişiye özel tasarımlar yapılabilir. Özellikle ahşap boyama ürünlerimizde farklı renk seçenekleri veya desenler uygulanabilir.

 

Şapka, atkı gibi ürünler, istediğiniz renklerde yapılıp tarafınıza iletilebilir. Her konuda olduğu gibi bu konuda da bize hsandigi@gmail.com üzerinden, sosyal medya hesaplarımız üzerinden veya WhatsApp destek hattımızdan ulaşabilirsiniz. 

 

Keyifli alışverişler dileriz,

 

Belgin & Gizem