DEĞİŞİM & İADE KOŞULLARI

 

 

İş günü dahilinde vermiş olduğunuz tüm siparişler ödeme onaylandıktan sonra en geç 72 saat içinde seçmiş olduğunuz kargo şirketine teslim edilerek adresinize kargolanır.

 

Saat 15:00'ten sonraki siparişleriniz bir sonraki iş günü, cumartesi ve pazar günleri onaylanan siparişleriniz ise pazartesi günü kargo şirketine teslim edilir. Kargo firmasına verilen siparişleriniz, bulunduğunuz şehre ve adrese bağlı olarak 1-2 iş günü içinde tarafınıza teslim edilir.


Siparişleriniz yolda zarar görebilecek aksesuar veya ürünler ise, zarar görmeyecekleri şekilde koruyucu maddeler ile sarılarak paketlenir ve kargoya verilir. Koruyucular ile sarılı olmalarına rağmen zarar görebilme ihtimaline karşı paketinizi teslim aldıktan hemen sonra kargo görevlisinin yanında paketinizi açmalı ve bir sorun olmadığından emin olmalısınız. Teslim aldığınız üründe herhangi bir problem mevcut ise bize bildirdiğiniz gün ile teslim aldığınız gün aynı olmak durumundadır. Aksi takdirde hasarlı ürünün kargodan mı yoksa kullanıcı hatasından dolayı mı hasar gördüğünü tespit edemeyeceğimizden dolayı herhangi bir sorumluluk kabul edememekteyiz. Fakat aynı gün içerisinde bize bildirmeniz durumunda hasarlı ürün gönderimi veya eksik ürün gönderimi yapıldığı düşünülerek ürün veya ürünlerin iadesini gerçekleştirilir.


Sitemizde ürün açıklama kısmında, ürün ile ilgili tüm bilgilere ulaşabilirsiniz. Gördüğünüz üründen veya açıklama bölümünde yazan bilgilerden farklı bir ürün ile karşılaşmanız durumunda isteğiniz doğrultusunda iadeniz veya değişiminiz gerçekleştirilir. Web sitesinde gördüğünüz ürün ile teslim aldığınız ürün birebir örtüşür. Herhangi bir bilginin yanlış olması durumunda iadeniz gerçekleştirilecektir. Cayma Hakkınızı 7 gün içerisinde kullanabilirsiniz. Değişim durumunda kargo ücretleri alıcıya aittir. 

İade ve değişim paketlerinizi kargonuzda yazan adrese, seçtiğiniz kargo şirketi ile tarafımıza gönderebilirsiniz. Kargo paketinizi kaybettiyseniz adres bilgisini öğrenmek için WhatsApp destek hattımızdan bize yazabilir veya hsandigi@gmail.com adresine mail atabilirsiniz.

  


İadesi Kesin Olarak Yapılamayacak Ürün ve Durumlar

  


Kullanıcı hatası sebebiyle hasar gören ürünlerin ve talep üzerine yapılan kişiye özel tasarım ürünlerinin iadesi yapılmamaktadır.

 

 

3 günü geçmiş ürünlerin değişimi, 7 günü geçmiş ürünlerin iadesi yapılmamaktadır.